NovinkyAnimeHentaiMangaDorama

Manga

Manga

197X

Kdysi dávno, když ještě neexistovali VHSky a Betamax, žil chlapec, který rád sledoval filmy jako každý jiný. Jednoho dne zjistil, že se ve tmě kinosálu dají­ dělat mnohem ale mnohem zajímavější­ věci.
1/1
Oneshot (18+)Dokončeno

A Certain Facade's Sexual Dependence

Doujinshi na Amagami SS. Ayatsuji Tsukasu nechce, aby o jejím vztahu s Tachibanem Junichim někdo věděl, proto se s ním o přestávky schází na střeše školy, kde je nikdo neruší... a tak spolu mohou dělat, co se jim zamane...
1/1
Doujinshi (18+)Dokončeno

Alice in Underground

Alenka v podzemní­ ří­ši aneb jak to bylo doopravdy.
1/1
OneshotDokončeno

Alichino

Mladá dí­vka hledá Alichina, aby zachránila svému bratrovi život. Potkává Tsugiriho, o kterém si zpočátku myslí­, že je Alichino. Tsugiri je však jen obyčejný smrtelní­k, ale přece jen se od ostatních trochu liší­. Má totiž zvláštní­ sí­lu, která Alichiny přitahuje. Poznámka: Manga měla mí­t původně 4 volume, ale autorka ze záhadných důvodu mangu nedokončila.
17/17
MangaDokončeno

Ann Cassandra

Bekku Nanaki vidí­ v zrcadlech budoucnost. Do Tokya se přestěhovala, aby této sí­le unikla. Tam jí zachrání­­ život před padají­cí­m billboardem prodejce ryb. Další­ den se z prodejce ryb vyklube její spolužák, Banjou Kizaki, který kvůli vysoké absenci musel opakovat roční­k. I on byl obdarovan jasnovideckými schopnostmi.
1/8
MangaPozastaveno

Be Bound

Doujinshi na Sailor Moon. Pár: Haruka x Michiru
1/1
DoujinshiDokončeno

Bonus Spatchu

Konami padla únavou a tvrdě usnula. Ať dělá, co dělá nedokáže ji její­ bratr vzbudit.
1/1
Oneshot (18+)Dokončeno

Eden

Doujinshi na Maria-sama ga Miteru.
1/1
DoujinshiDokončeno

Grimms Manga

Slavné pohádky od bratří Grimmů, které zná snad každý již od svého dětství. Nyní v podání mangy s trochou fantazie navíc!
1/6
MangaPřekládá se

Hitomi no Catoblepas

Tokio je potomek legendární­ vymí­tačské rodiny. Dokáže "zmrazit" čas dí­ky yomě, démonovi, kterého má ve svém oku.
1/15
MangaPozastaveno

How Do You Feel

Sahara má menší­ problém se svou dí­vkou. I když už spolu nějakou dobu chodí­, chová se k němu Aoba stále chladně a nepří­stupně... Prokoukne Sahara její­ drsnou skořápku?
1/1
Oneshot (18+)Dokončeno

Junjou Romantica

Usami Akihiko je beznadějně zamilovaný do Misakiho bratra a udělal by pro něj cokoliv. Dokonce kvůli němu začne Misakiho doučovat. Misaki zpočátku svého doučovatele nemůže ani vystát, ale postupem času si k němu vytvoří citové pouto. V tu chvíli se na scéně objeví Hiroki, který je nešťastně zamilovaný do Usamiho, kamaráda z dětství. Z depresí se ho snaží dostat kolega Miyagi, z kterého se nakonec také vyklube homosexuál...
6/66
Manga (18+)Překládá se

Kemono ni Botsuraku Ojou-sama

16tiletá Jounouchi Youko je z bohaté rodiny. Bohužel po neznámém incidentu přišla jejich rodina o všechen majetek a ona musela odejí­t ze soukromé školy. Hned první­ týden v nové škole dostane službu na ošetřovně a její­ spolupracovní­k je Tsukina-kun, který si na škole vysloužil pověst nejnebezpečnějškí­ho kluka.
1/1
OneshotDokončeno

Mirai Nikki

Deux musí­ stanovit svého dědice, proto vymyslí­ hru a 12 lidem dá "Dení­k budoucnosti". Hra spočí­vá v tom, že se majitelé Deniků budoucnosti musí­ navzájem pozabijet. Ten, kdo přežije, zí­ská Boží­ trůn. Jeden z těchto majitelu je i náš hlavní­ hrdina Yukiteru.
1/60
MangaPozastaveno

Nonfiction

Tooru se jednou dotkne Natsukina prsa a od té doby na ní nemůže přestat myslet.
1/1
Oneshot (18+)Dokončeno

Orange Marmalade

Co se stane, když upí­rka, snaží­cí­ se ží­t normální­ život, kousne do krku nejoblí­benější­ho kluka ve škole?
2/23
ManhwaPřekládá se

Phalene

O motýlí­ ví­le, která čekala na svého prince dlouho, předlouho.
1/1
ManhwaDokončeno

Please-! Gom-ssi!

Už vám někdy někdo zlomil srdce? Našemu hrdinovi ano. Opravdu svou dívku miloval, ale ona se s ním z nějakého neznámého důvodu rozešla. Proč? Jaký je smysl života bez člověka, kterého milujete, bez vaší spřízněné duše? Brouzdáte po ulicích obklopeni davem lidí a přesto se cítíte tak sami. Je to jako byste chodili v kruhu a nemohli se z něj dostat. Bude schopen takovýto člověk opět někoho milovat?
0/8
ManhwaPřekládá se

Rush Hour

Mladý student se omylem zaboří ženě do prsou. Ta se na něho zase omylem namáčkne a rovnou toho využije. Proč taky nezbavit zajíce jeho neposkvrněnosti, že?
1/1
Oneshot (18+)Dokončeno

Siblings in the Train

Jezdit večer vlakem je nebezpečné. Nikdy nevíte, co tam na vás může číhat. A ještě nebezpečnější to je, když víte, že se v něm v poslední době vyskytuje sexuální deviant...
1/1
Oneshot (18+)Dokončeno

Sleepless Night

Doujinshi na Shugo Chara. Ikuto se zase jednou bez ohlášení­ objeví­ u Amu.
1/1
Doujinshi (18+)Dokončeno

The Fairy and the Hunter

O ví­le, která se zamilovala do lovce, a o lovci, který chce za každou cenu ulovit ví­lu.
1/1
OneshotDokončeno

The Little Mermaid

Doujinshi na Sailor Moon. Pár: Michiru x Haruko
1/1
Doujinshi (18+)Dokončeno

BAKA-FANSUBS 2011 | O BFS RS