NovinkyAnimeHentaiMangaDorama

Hentai

Hentai

Aisai Nikki

Sanae je žena, kterou by si každý muž přál. Je milá, krásná a sexy. Její muž však ani po čtyřech letech manželství nedokázal ukojit její touhy, a tak požádal svého přítele, aby ji uspokojil za něj.
1/1
OVADokončeno

Akiba-kei Kanojo

Shindo Nikita skrývá už několik let jedno tajemství. Tajemství o tom, že miluje hentai a že po nocích hraje erotické hry. Brána do sexuálního světa se mu otevře při vstupu do "Klubu pro alternativní výzkum maličkostí". Na scéně se začne objevovat jedna sexuchtivá žena za druhou. Mezi nimi i jeho dvě nevlastní sestry. Ale kterou z nich si nakonec vybere? Která z nich je ta pravá?
2/3
OVAPozastaveno

Akina to Onsen de H Shiyo!

Akina vyhrála dvoudenní pobyt v horkých pramenech, a tak se tam vydala se svým přítelem...
1/1
OVADokončeno

Alignment You! You! The Animation

Takahashi miluje Oohara, avšak zemřela dřív než mu stačila svou lásku vyznat. Aby toho nebylo málo, tak její city byly opětované. Dokážou si i přesto vyznat lásku? Dojde jejich láska naplnění?
2/2
OVADokončeno

Angelium

Zeus by si rád uží­val s anděly, avšak je tu velký problém a to jeho manželka Hera. Jak to tedy udělat, aniž by na to přišla?
2/2
OVADokončeno

Bi-chiku Beach: Nangoku Nyuujoku Satsueikai

Být krásná a svou krásou si vydělávat na živobytí je sen snad každé dospívající dívky. Život modelky však není zas tak jednoduchý, jak by se mohl zdát. Nagisa, Nanami a Kaede jsou modelky pro Live un veil a spolu s výherci tomboly jedou na malý romantický ostrůvek ležící v Jižním Pacifiku, kde probíhá focení. Všechno by bylo v pořádku, kdyby holky nereagovaly na focení jednoho z fanoušků tak zvláštně...
1/1
OVADokončeno

Elf no Futago-hime: Willan to Arsura

Lidé a elfové žili na zemi v míru. Elfové vládli světu, neboť byli nesmírně inteligentní. Jednoho dne se však lidé vzbouřili, a tak začala válka mezi těmito dvěma rasami. Po několika letech krvavého boje, uzavřeli obě stranu příměří, které mělo být stvrzeno sňatkem. Nevěstou byla elfí princezna Arsura. Společně se svou sestrou Willan se vydala za svým ženichem. Jenže cestou je někdo napadl a unesl. V čele těchto únosců stojí Darsh, který je napůl elf a napůl člověk.
1/1
OVADokončeno

Enyoku

Awashiku Mizuho, učitelku angličtiny, přitahuje její student Kusumoto Naria. Ve všech jejích erotických myšlenkách se objevuje on. Jednoho dne už to nevydrží a nechá si Nariu zavolat do kabinetu.
1/1
OVADokončeno

Front Innocent

Zámožný a velice vlivný statkář Carson má krásnou dceru jménem Fey, o které si myslí, že je čistá a nevinná. Jenže když vaše dcera vyrůstá v prostředí plném krásných a lehce oděných služek pobíhajících nahoře a občas i dole bez, nemůžete se divit, že přilne ke své osobní služebně a jejímu bratrovi...
1/1
OVADokončeno

Hatsu Inu 2 The Animation

Fujině by mohla závidět leckdejaká nymfomanka. Má slušnou sbírku vibrátorů a kluka, který skoro pokaždé vyhoví jejím choutkám. Jednoho dne však dostane Fujino pocit, že pro Fukayu není dost dobrá, a tak se rozhodne požádat Mitu o pomoc.
2/2
OVADokončeno

Hatsu Inu The Animation

Fukaya chodí s krásnou a na první pohled plachou dívkou. Jejich vztah má však jednu vadu a to její posedlost vibrátory. Miluje ho vůbec? Fukaya vidí v jejich vibrátorech nejen hrozbu, ale i konkurenci...
2/2
OVADokončeno

HHH Triple Ecchi

Kolekce erotických příběhů, které, s výjimkou prvního a čtvrtého dílu, spolu nijak nesouvisí. Nechybí nic, od hrátek mezi spolužáky, přes intimní vztah typu kamarád taky rád až po incest. Je to prostě pořádná dávka emocí, teda sexu.
0/4
OVAPřekládá se

Hitozuma Cosplay Kissa

Tomoya Asahina se stal manažerem kavárny Noel, kde vypomáhá krásná vdova Akiho, kterou miluje. Jenže Akiho stále nemůže zapomenout na svého muže. Naštěstí jsou tu tři další servírky, které se mu snaží pomoct získat jeho vyvolenou.
2/2
OVADokončeno

Chikansha Thomas

Thomas jednou ve vlaku potká staříka, který sám sebe nazývá "Perverzní mistr" a snaží se ho naučit vše o tom, jak svést a potěšit ženu.
1/1
OVADokončeno

Choisuji

Nadšený biolog potká o víkendu ve škole svou mladší­ spolužačku Aikawu, která zalévá květiny. A tak se rozhodne, že jí názorně ukáže, jak se rozmnožují rostliny. V druhém díle se setkáváme s dvěma holčičkami, které vybírají vzorek moči. Sami však ale ten svůj zapomněly. Jak ale teď získat narychlo vzorek moči, když se jim vůbec nechce čůrat?
2/2
OVADokončeno

Issunboushi

Tomo se jednoho dne probudil z noční můry a zjistil, že se zmenšil, hodně zmenšil. Neměřil totiž víc jak pár centimetrů. Být takhle má ale i jednu výhodu a to prohlídnout si ženské tělo opravdu zblízka.
2/2
OVADokončeno

Kininaru Roommate

Yuunagi Kaoru dostal kopačky od své holky, neudělal pří­mačky a nemá, kde bydlet. Naštěstí­ si vzpomene, že má u strýce rezervovaný byt. Avšak adresa, kterou měl, nesměřovala k žádnému domu, nýbž k noční­mu klubu. A pokoj, v kterém měl bydlet, je už obsazený­ dí­vkou...
1/2
OVAPozastaveno

Mofuku Tsuma

Kayoko ze srdce nenávidí svou švagrovou. A její nenávist se ještě víc zvětší, když její bratr umře. Příčinu jeho smrti vidí ve své švagrové, proto se rozhodne, že se jí pomstí.
1/2
OVAPozastaveno

Nami SOS!

Nami Koishikawa si žije celkem poklidný život. Jednoho večera však pomůže zraněné ženě, která jí podá podivný přívěsek podobající se oku se slovy: "Vezmi to za mě, prosím.", a její život se rázem změní.
1/1
OVADokončeno

Ojou-sama wa H ga Osuki: The Animation

Dvě princezny s odlišnými zkušenostmi a odlišným vkusem. Jedna je nymfomanka vydržující si sexuálního otroka, druhá je mnohem cudnější a plašší, ale přesto toužící po tom stát se ženou.
2/2
OVADokončeno

Otoko no Ko Ojou-sama!

Ayano má zvláštní­ zálibu. Ráda totiž natáči své sexuální­ hrátky se svým sluhou Hikarim. Hikaru má vždycky při těchto hrátkách něco zají­mavého na sobě. Chudáka malého oblí­ká napří­klad do dí­včí­ch sukének nebo do dí­včí­ch plavek.
1/1
OVADokončeno

Sono Hanabira ni Kuchizuke o

Mai je zamilovaná do své spolužačky Reo. Ale pokaždé, když s ní­ mluvila, měla pocit, že ji otravuje. Jenže skutečnost je taková, že Reo je také zamilovaná do Mei, ale nechce, aby to někdo zjistil.
1/1
OVADokončeno

Toumei Ningen

Mieovi se do ruky dostane pixle prášků. Brzy zjistí­, že to nejsou jen tak ledajaké prášky. Jsou to prášky, které umožňují­ neviditelnost.Byla by škoda je nevyuží­t...
2/2
OVADokončeno

BAKA-FANSUBS 2011 | O BFS RS