NovinkyAnimeHentaiMangaDorama

Dorama

Dorama

Boku no kanojo wa saibôgu

Né každé narozeniny se podaří­. Tentokrát smůla spadne na Jira, obyčejného vysokoškolského studenta, který tráví svůj narozeninový den sám, avšak spatří­ krásnou a zají­mavou ženu. Ta mu sice unikne, ale uví­zne mu v paměti. Další­ narozeniny se vše opakuje, tentokrát ho dí­vka kontaktuje a Jira se o ní­ dozví­dá pravdu. Je cyborg, který má Jira udělat šťastným. Jenže neumí­ cí­tit a ani chápat sociální­ role. Jak si s tí­m Jiro poradí­?
1/1
FilmDokončeno

Kamen Rider Gaim

Kamen Rider... televizní série, která v Japonsku běží od brzkých 70. let, kde se hrdina, vždy s charakteristickým výkřikem "Henšin!", přemění v maskovaného hrdinu, který chrání lidstvo před obludami všemožného původu a přináší mír. Každý rok vychází nová série s novým motivem (série na sebe postupně nenavazují). Baka-Fansubs vám nyní přináší unikátní český překlad nejnovější série - Kamen Rider Gaim. Příběh, této ovocem nabité série, se odehrává ve fiktivním, rychle se rozvíjejícím městě Zawame City, kde se mládež baví souboji v pouličním tancování a svoje spory řeší pomocí hry, při které vyvolávají Invese, bytosti z jiné dimenze, aby spolu soupeřili. Hlavní hrdina Kōta Kazuraba, opustil taneční tým Gaim a chce se stát dospělým... při této cestě se však změní v někoho úplně jiného...
7/50
TV sériePozastaveno

Pee Mak Phra Khanong

Mak se spolu se svými kamarády z války vrací zpátky do své rodné vesnice za svou překrásnou ženou a novorozeným synem. Ve vesnici však o jeho ženě koluje strašidelná historka, a tak se jeho kamarádi sami rozhodnou zjistit, co je na tom pravdy.
1/1
FilmDokončeno

BAKA-FANSUBS 2011 | O BFS RS