NovinkyAnimeHentaiMangaDorama

Anime

Anime

_Summer

Tento příběh se točí kolem středoškoláka, který se jmenuje Kaizu Takumi. Jednou se ho kamarád Funada Osamu, přezdívaný Funamushi, na školním výletě zeptá: "Máš někoho rád?" Tohle Takumiho donutí, aby vůbec poprvé přemýšlel o opačném pohlaví. Kolem sebe jich má spoustu, ale nikdy se nezamyslel nad svými pocity k nim. V úvahu připadají jeho kamarádky z dětství, Hatano Konami a Ebizuka Shino. Favoritkou je ale i školní idol, Shimazu Wakana. Během léta, před nástupem na univerzitu, se snaží rozluštit své pocity k těmto dívkám. Příběh je protkán filozofickými otázkami nad životem a minulostí.
2/2
OVADokončeno

_Summer Specials

Zelené oči, bílé vlasy stažené do culíků, tichý hlásek. Tak vypadá Amano Chiwa, nejlepší kamarádka Sany. Na první pohled se zdá být nenápadnou šedou myškou. Ale je opravdu taková, jak vypadá? Pětiminutové speciály k _Summer vám dokážou, že zdání klame.
2/2
SpeciálDokončeno

.hack//Quantum

Asumi Aida je vcelku vzato obyčejná dívka, která žije dvojím životem. Tím reálným, kde jejími jedinými starostmi jsou písemky, blížící se příjimací zkoušky na vysokou školu a stereotypně vyhlížející školní uniforma, kterou musí nosit každý den, a tím virtuálním, ve kterém vystupuje pod jménem Sakuya a společně s jejími přáteli Tobiasem a Mary plní questy, sbírají itemy a zabíjejí moby.
1/3
OVAPřekládá se

Amaenaide yo!!

Ikko je mladý buddhistický mnich, který pracuje v chrámu své babičky s šesti velmi atraktivní­mi mniškami. Ačkoli je Ikko lí­ný a ne pří­liš motivovaný osvojit si znalosti mnicha, dlí­ v něm překvapivě velká sí­la, která se ale projeví­ jen při probuzení­ jeho pozemských vášní­. Máte v domě pomstychtivého ducha? Pak je Ikko váš člověk. Jenže co je skutečně za jeho neuvěřitelnou silou a kolik ran vlastně dokáže chlapec od naštvaných, polonahých mnišek snést?
13/13
TV sérieDokončeno

Ame to Shoujo to Watashi no Tegami

Šest minut dlouhý amatérský klip o dívce Katari, která se snaží pomocí dopisu vyznat lásku svému spolužákovi.
1/1
WebDokončeno

Angel Heart

Mladá taiwanská vražedkyně, přezdívaná jako Skleněné srdce, skočila z vysoké budovy a dopadla na plot, který probodl její srdce. Naštěstí přežila díky transplantaci srdce. Při zotavování se jí začali zdát divné sny, což vedlo k tomu, že odjela do Japonska hledat svého dárce.
14/50
TV sériePřekládá se

Asobi ni Iku yo!

Kio Kakazu potká na jedné rodinné sešlosti mimozemšťanku Elis, která se od lidí liší pouze ouškama a ocáskem. A jak to tak bývá, skončí Elis u Kakazua doma. V tu chvíli se na scéně objevuje Manami Kinjo, které je ve skutečnosti agentkou CIA, Itokazu-sensei, která touží po setkání s mimozemšťanem, a Aoi Futaba, která je do Kakazua zamilovaná...
3/12
TV sériePozastaveno

Baby Princess 3D Paradise Love

Středoškolák Yotaro si myslel, že je jedináček... aspoň do té doby než potkal svou matku a zjistil, že má ve skutečnosti 19 sester v rozmezí 0-19 let. Nyní Yotaro žije se svou "pravou rodinou".
1/1
OVADokončeno

Bihada Ichizoku

V Japonsku se každoročně koná celosvětová soutěž krásy WBC (World Beautiful-Skin Competition), kterou touží každá žena vyhrát. Letošní adeptky na výhru jsou dvojčata Bihadovi, Sara a Saki. Která z nich vyhraje soutěž? Budou si i nadále rozumět jako sestry nebo se z nich stanou nepřátelé na život a na smrt?
12/12
TV sérieDokončeno

Bishoujo Senshi Sailor Moon: Crystal

Usagi Cukino je nemotorná a trochu ukňouraná 14tiletá školačka. Jednoho dne pomůže černé kočce s půlměsícem na čele, netuší však že tím se jí obrátí celý život vzhůru nohama. Ta kočka se jmenuje Luna a dá Usagi brož, která jí umožní proměnit se ve strážkyni a obdaří ji nadpřirozenými schopnostmi. Jejím úkolem je najít další strážkyně, společně pak porazit nepřátele a ochránit princeznu.
6/26
TV sériePřekládá se

Busou Shinki Moon Angel

Příběh o chlapci, který se chce stát mistrem Shinki...
1/1
WebPozastaveno

Cardfight!! Vanguard

V nepří­liš vzdálené budoucnosti se věčně šikanovaný Aiči Sendó seznamuje s karetní­ hrou Vanguard. Přibližně ve stejné době potkává Tošikiho Kaie, velice nadaného hráče, který by se bez okolků mohl zařadit mezi elitu. Po několika letech se Sendó a Kai setkávají­ znovu, ale Kai je neobvykle chladný a odtažitý.
13/65
TV sériePozastaveno

Dai Mahou Touge

Punie se má stát další královnou Kouzelné země, ale než se tak stane, musí strávit rok svého života na Zemi, kde nastoupila do školy. Na první pohled je to milá dívenka, ale jakmile se jí něco nelíbí, neváhá vytasit svou kouzelnou hůlku.
4/4
OVADokončeno

Dantalian no Shoka

Tato novela od Mikumiho Gakuta se točí kolem mladého muže jménem Huey, který po svém dědečkovi zdědí zatuchlou a starou knihovnu. Zde se potkává s tajemnou dívku v černém, Dalian, která nedělá nic jiného, než že tiše čte v přítmí knihovny. Nikdo však netuší, že je strážce Dantaliánské záhadné knihovny, plné démonické moudrosti.
12/12
TV sérieDokončeno

Dog Days

Biscottská republika byla napadená Lvím královstvím Galette, v jehož čele stojí udatná princezna Leonmichelle. Aby princezna Millhiore ochránila Biscottskou republiku, povolá do země hrdinu. Tento hrdina je studentem na kinokawské střední škole, Shinku Izumi.
13/13
TV sérieDokončeno

Dog Days'

Tři měsíce po návratu domů se Shinku znovu vydává na dobrodružství do Flonyardu. A tentokrát ho doprovází jeho sestřenice Nanami a kamarádka Rebecca.
13/13
TV sérieDokončeno

Dog Days''

Shinku, Nanami a Rebecca se znovu vrací do Flonyardu na podzimní prázdniny. Setkají se nejen s jejich starými přáteli, ale také poznají někoho nového. Čelí hrozbám démonů, zachraňují draky a velryby a Leo pořádá námluvy! Pro naši trojici ze Země se opět jedná o nezapomenutelné dobrodružství v jejich druhém domově.
3/12
TV sériePřekládá se

Dragon Crisis!

Ryuji je patnáctiletý kluk, jehož rodiče, lovci pokladů, věčně nejsou doma. Jednoho dne Ryuji čirou náhodou zachrání z černého trhu zlatovlasou dívku. Ta ho poté všude věrně následuje. Ryujiho sestřenice Nanao zjistí, že dívka je ve skutečnosti drak. Podle znamínka na její ruce jí začnou říkat „Rose“.
12/12
TV sérieDokončeno

Gakuen Utopia Manabi Straight!

V roce 2035 se školy uzavírají pro nedostatek studentů. V této temné době se na scéně objeví dívka jménem Manami Amamiya, která si říká Manabi. Její heslo je "Plnou parou vpřed". Z Manami se stává předsedkyně studentské rady a spolu s dalšími členy přináší "nový vzduch" do školy.
12/12
TV sérieDokončeno

Higepiyo

Higepiyo (hige-vousy, piyo-"píp") je kuře, kterému narostly vousy, umí mluvit a rád pije saké, čím odhání Katovi, prodavači kuřat, zákazníky. Naštěstí Higepiyo padne do oka Hiroshimu, který přemluví rodiče, aby ho koupili. A tak se stává z Higepiya člen rodiny Hanedů.
39/39
TV sérieDokončeno

Hipira-kun

Hipira je upír žijící v upířím městečku, Saltě. Jednoho dne se seznámí se Soulem, který vznikl při nevydařeném pokusu o vytvoření ducha, a společně s ním zažívá jedno dobrodružství za druhým.
10/10
SpeciálDokončeno

Honoo no Labyrinth

Galanův sen je být samurajem. Když mu jeho kamarádka Natsu daruje dýku, je to první­ krůček ke spnění­ jeho snů.
2/2
OVADokončeno

Chi`s Sweet Home

Malé koťátko Chi žije spokojeně se svou maminkou a ostatními koťátky. Jednoho dne se ovšem ztratí a dostane se k chlapci Youheiovi a jeho rodičům. Chi se u nich usídlí a začíná objevovat tajnosti lidského světa.
104/104
TV sérieDokončeno

Ikoku Meiro no Croisée

Pří­běh se odehrává v druhé polovině devatenáctého století­, kdy se japonská kultura začí­ná prodí­rat ví­ce na západ. Oscar se vrací do své rodné Francie společně s Japonkou Yune. Ta nabí­zí­ svou pomoc v rodinném obchodě, a tak se jí­ ují­má Oscarův vnuk Claude. Tí­m začí­ná soužití­ dvou odlišných jedinců, jež mají­ pramálo společného.
12/12
TV sérieDokončeno

Kamisama no Memo-chou

Narumi Fujishima si žil poklidným životem, sám a bez přátel až doby, než se potkal s Alicí­, NEET detektivem. Z Narumiho se rázem stává Aličin asistent a společně s NEET bandou řeší­ záhadné pří­pady.
4/12
TV sériePozastaveno

Mayo Chiki!

Konoe Subaru je komorní­kem Kanade Suzutsuki a idolem všech dí­vek. Jenže jednoho dne odhalí­ Sakamachi Kinjirou jeho tajemství­. Subaru je totiž ve skutečnosti dí­vka.
7/13
TV sériePřekládá se

Mirai Nikki

Amano Yukiteru si píše do mobilu deník. Jednoho dne v něm však objeví zápisky z nadcházejících dnů... Je to jen náhoda?
1/1
OVADokončeno

Nogizaka Haruka no Himitsu

Ayase Yuuto je průměrný student střední­ školy, který si o ženách nemyslí­ nic dobrého. Jednoho dne však odhalí­ tajemství­ nejoblí­benější­ dí­vky na škole, Nogizaky Haruky. Haručino tajemství­ je oba sblí­ží. Yuuto nachází­ v Haruce novou kamarádku a zjišťuje, že ne všechny holky jsou tak špatné.
6/12
TV sériePřekládá se

Oruchuban Ebichu

Ebichu je pří­běh o mluví­cí­ samici křečka, její­ majitelce - svobodné úřednici a její­m neschopném pří­teli.
1/24
TV sériePozastaveno

Poyopoyo Kansatsu Nikki

Moe Sato jednoho dne přivede domu divokou kočku, kterou pojmenuje Poyo, protože vypadá jako huňatá koule, a začne se o ni starat. Poyo se brzy stává drahým členem rodiny...
4/52
TV sériePřekládá se

Queen`s Blade 2011

Turnaj královny čepele dávno skončil. Aldra byla poražena a novou královnou se stala generálka Claudette. Nastal nový režim, nikdo si nemusel stěžovat. Až na šlechtu. Ta byla vyvražďována. V tomto příběhu se setkáme s elfí velitelkou Alleyne a dozvíme se, co jí bylo souzeno. Do lesa přichází zraněná dědička rodiny Kreuzů, Anelotte, která se chce pomstít tyranské královně Claudette. Aby ji však porazila, musí se v boji hodně zlepšit, a tak se stává učednicí Alleyne. Tohle je pouhá předehra k bitvě mezi krásnými bojovnicemi, které bojují za své ideály. Dokážou porazit bouřlivou královnu? Odpověď však nalezneme pouze zkřížením mečů.
2/2
OVADokončeno

Queen`s Blade 2011 Specials

Zajímá vás, jak cvičí elfové? Zacvičte si s poslední přeživší elfkou trenérkou Alleyne, jejíž poslední žákyně byla Nowa. Obklopte se divokou přírodou a nechte Alleyne, ať vás vede. Nebo byste rádi vědeli, jak se dělají svaté pózy? V tom případě vám sestra Siggy ukáže, jak na to. Tyto pózy jsou spojené s Bohem a s láskou a vírou k němu. Zatněte zuby a dejte se do toho, svůdná Siggy není tak přísná jako Alleyne!
2/2
TV sérieDokončeno

Queen's Blade: Utsukushiki Toushi-tachi

Turnaj královny čepele skončil a účastnice si jdou zase po svých. Setkáme se s princeznou Elinou a její starší sestrou Reinou, bojovnicí Echidnou, elfí velitelkou Alleyne a její učednicí Nowou... Vliv Čarodějnice z bažin roste a její poskoci, duch Airi a démon Melona, vůbec nezahálejí. Mají za úkol přivést zpět Menace, která si vybudovala nové království. Do jejich spárů padne anděl Nanael, která se nešťastnou náhodou stává padlým andělem. Nicméně, do jejich cesty se postaví kněžka Melpha a Nanael se stává opět andělem. Okrajově také zhlédneme příběh bývalé královny Aldry a bojové kněžky Tomoe, která hledá Aldřinu sestru, Shizuku.
6/6
OVADokončeno

Rio: Rainbow Gate!

Rio, známá také jako "Bohyně ví­tězství­", je krupiérkou ve velkém Howardském letovisku plném kasí­n. Je držitelkou "Brány", což je jedna ze série speciální­ch karet pro ty nejlepší­ krupiéry, a pokud někdo zí­ská karty všechny, čeká ho velká odměna. Rio žije ale celkem klidný život až do dne, kdy se začnou objevovat další držitelé bran a vyzývat ji na "Souboj bran".
13/13
TV sérieDokončeno

Servant x Service

Anime o každodenních útrapách v práci. Příběh se točí okolo zaměstnanců úřadu pro sociální zabezpečení, Hasebe Yutaky, Yamagami, Miyoshi Sayi a Ichimiya Taishiho.
3/13
TV sériePřekládá se

Shokupan Mimi

Půlminutové příhody toustíka Mimi, její rodiny a přátel.
13/16
TV sériePřekládá se

Starry Sky

Tsukiko Yahisa miluje hvězdy a tak se přihlásila na Seigetsu akademii, kde se vyučuje astronomie. Akademie byla původně jen pro chlace a Yahisa je zatí­m jediná dí­vka na škole. A jak to tak bývá, okolo ní­ je spousta kluků a všichni jsou do ní­ zbláznění­.
15/26
WebPozastaveno

Strike Witches

V roce 1939 se na zemi náhle objevili neznámí­ nepřátelé, kteří­ byli nazváni Neuroi, brzy obsadili velkou část světa a jedinou obranou proti nim se staly Čarodějky. Dí­ky svým magickým schopnostem jsou schopné létat a dí­ky bojovým jednotkám vyvinutým k boji s Neuroi se staly účinnou zbraní­.
1/1
OVADokončeno

Tears to Tiara

Příběh začíná unesením kněžky Riannon, která má posloužit jako oběť pro vzkříšení démonického krále Arawna, který má podle legend přivést na svět zkázu. Riannonin bratr Artuš se ji rozhodne jít zachránit...
26/26
TV sérieDokončeno

Tokimeki Fushigi Diary: Ultra Maniac

Ayu je jedna z nejpopulárnějších studentů na škole. Je chytrá, studijní typ, sportuje a s každým se dokáže spřátelit. Je bláznivě zamilovaná do Kajiho, který je krásný, veselý, přátelský a je členem basebalového klubu. Není divu, že je do něj Ayu zamilovaná! Ale jednoho dne uvidí Ayu novou studentku, Ninu, jak pláče. Prý něco ztratila. Ayu jí tedy pomůže hledat. Nina se pak ale rozhodne odvděčit se magií. Vyplyne na povrch, že Nina je studentka z Kouzelného království… A její studijní pobyt v zahraničí musí být zrovna na škole, kde studuje Ayu!
1/1
OVADokončeno

Tsubasa to Hotaru

Sonokawa Tsubasa je 15tiletá středoškolačka, která trpí anémií. Jednoho dne zkolabuje na vlakovém nádraží, naštěstí ji však zachrání nějaký kluk. Od toho dne dělá všechno pro to, aby ho potěšila...
1/1
SpeciálDokončeno

Ultra Maniac

Nina Sakureiru, čarodějka z Kouzelného království, flákala školu kouzel, a tak byla poslána na Zemi, aby si vylepšila své kouzelné dovednosti. Ve škole narazí na Ayu Tateishi, členku tenisového klubu. Obě chodí na školu Hideo. Ayu brzy zjistí Nininu tajnou identitu a stanou se nejlepšími kamarádkami. Ale aby to nebylo tak jednoduché, Ninina kouzla vždy končí katastrofou… Koneckonců, je to pořád mladá čarodějka na zkušené…
14/26
TV sériePřekládá se

Usagi Drop

Daikichi je 30tiletý mládenec, který žije sám. Na pohřbu svého dědečka zjistí,­ že má dědeček nemanželské dí­tě. Nikdo z rodiny se nechce o malou tichou holčičku, Rin, postarat... a tak je to nakonec Daikichi, který se ji ujme a vezme k sobě domů.
11/11
TV sérieDokončeno

Usaru-san

Usa se chce stát silnější­m, aby mohl pomoct svých kamarádům. Babička mu proto ušije oblek opice, který když si oblí­kne a sní banán, stane se superhrdinou.
4/4
SpeciálDokončeno

Yumekui Merry

Yumekui Merry je snový démon, který se dostal do světa lidi a snaží­ se dostat zpátky do světa snů. Jenže jak, když si skoro nic napamatuje? Jednoho dne potká chlapce jménem Fujiwara Yumeji, který má schopnost vidět lidskou auru, a společně s ním vyhledává jiné snové démony. Merry totiž věří, že jedině tak se bude moct vrátit domů.
5/13
TV sériePozastaveno

BAKA-FANSUBS 2011 | O BFS RS